Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) helder X511 24V - AH224070
Artikelnummer: 20845479 | Fabrikantnummer: AH224070 | EAN: 8714681002056
Het productnummer van de fabrikant is AH224070. Het EAN nummer is 8714681002056. Het interne artikelnummer is 20845479.
BAI H2 X511 24V 70W Helder Halogeen 9x31mm Auto koplamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 31 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 70 W |
| Voet | X511 |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20845479
Fabrikantnummer: AH224070