Bailey Adaptor toebehoor verlichting xtsa 67-3 3-circuit wit - 142149
Artikelnummer: 22609368 | Fabrikantnummer: 142149 | EAN: 8714681421499
Omschrijving
Bailey elektr. toebeh. v verlichtingsarm., wit, type toebehoren/onderdelen armatuuraansluitadapter, toebehoren
Het productnummer van de fabrikant is 142149. Het EAN nummer is 8714681421499. Het interne artikelnummer is 22609368.
Aanvullende informatie
XTSA 67-3 Adaptor Wit voor 3-fase rails
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 33 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Armatuuraansluitadapter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey Adaptor toebehoor verlichting xtsa 67-3 3-circuit wit
Artikelnummer: 22609368
Fabrikantnummer: 142149