Bailey Adaptor toebehoor verlichting xtsa 68-1 multi 3-circuit grijs - 142147
Artikelnummer: 22609366 | Fabrikantnummer: 142147 | EAN: 8714681421475
Het productnummer van de fabrikant is 142147. Het EAN nummer is 8714681421475. Het interne artikelnummer is 22609366.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Kleur | Grijs |
| Type toebehoren/onderdelen | Armatuuraansluitadapter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Bailey 3-circuit accessoires koord grip 3-circuit multi adapter kunststof 10MM Ø7MM grijs
Artikelnummer: 22609369
Fabrikantnummer: 142150
Artikelnummer: 22609366
Fabrikantnummer: 142147