Band-It Kabelbinder RVS - a31189 - tie-dex micro band RVS304 - A31189
Artikelnummer: 25680354 | Fabrikantnummer: A31189 | EAN: 7428470639934
Omschrijving
BAND-IT - A31189 - Tie-Dex Micro Band RVS304
Het productnummer van de fabrikant is A31189. Het EAN nummer is 7428470639934. Het interne artikelnummer is 25680354.
Aanvullende informatie
BAND-IT - A31189 - Tie-Dex Micro Band RVS304 3x203,2mm - Packing Unit: 100pcs - 61031189
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Band-It
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Band-It
Toon alle producten van Band-It |
| Serie |
Kabelbinder RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Banddikte | 0.25 mm |
| Bandlengte | 207 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Detecteerbaar | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Model | Zonder vertanding |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Ja |
| Breedte band | 3 mm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Band-It
» Meer informatie over Band-It
Huidige product
Band-It Kabelbinder RVS - a31189 - tie-dex micro band RVS304
Artikelnummer: 25680354
Fabrikantnummer: A31189
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.