Band-It RVS band ongecoat multi-lok 225x12mm 100ST - AE702
Artikelnummer: 22319156 | Fabrikantnummer: AE702 | EAN: 5056220704759
Omschrijving
Band-it Multi-Lok 316 kabelbundelband zonder vertanding, metaal, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (V4A), halogeenvrij, breedte band 12mm, bandlengte 225mm, UV-stabiel conform ASTM D6779, bandsluiting stalen nok, banddikte 0.28mm, bundeldiameter 0 - 57mm, minimale treksterkte 1110N,
Het productnummer van de fabrikant is AE702. Het EAN nummer is 5056220704759. Het interne artikelnummer is 22319156.
Aanvullende informatie
BAND-IT - AE7029UK - 12MM X 225 MULTI-LOK TIE 11,9x225mm - Verpakkingseenheid: 100stuks - 61000702
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Band-It
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Band-It
Toon alle producten van Band-It |
| Serie |
Kabelbinder RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| UL-toelating | Ja |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bandsluiting | Stalen nok |
| Bandlengte | 225 mm |
| Breedte band | 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 300 °C |
| Banddikte | 0.28 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Montagetemperatuur | -60 - 300 °C |
| Minimale treksterkte | 1110 N |
| Detecteerbaar | Ja |
| Bundeldiameter | 0 - 57 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Zonder vertanding |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Ja |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Band-It
» Meer informatie over Band-It
Huidige product