Band-It Montageband RVS - c204b9uk - 1/2" 201 SS band blauw tote - C204B
Artikelnummer: 26635455 | Fabrikantnummer: C204B | EAN: 5056220710217
Omschrijving
BAND-IT - C204B9UK - 1/2" 201 SS BAND BLAUW TOTE
Het productnummer van de fabrikant is C204B. Het EAN nummer is 5056220710217. Het interne artikelnummer is 26635455.
Aanvullende informatie
BAND-IT - C204B9UK - 1/2" 201 SS BAND BLAUW TOTE 12,7mm - Rol: 30,5m - 61030208
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Band-It
Specificaties
| Klasse |
Montageband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Band-It
Toon alle producten van Band-It |
| Serie |
Montageband RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Breedte | 12.7 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Geperforeerd | Nee |
| Dikte | 0.76 mm |
| Perforatierichting | Langs |
| Perforatie | Overig |
| Perforatiediameter | 0 mm |
| Aantal perforatierijen | 0 |
| Perforatiebreedte | 0 mm |
| Perforatielengte | 0 mm |
| Type band | Recht |
| In houder | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Band-It
» Meer informatie over Band-It
Huidige product
Band-It Montageband RVS - c204b9uk - 1/2" 201 SS band blauw tote
Artikelnummer: 26635455
Fabrikantnummer: C204B