Band-It Montageband RVS - c203y9uk - 3/8" 201 SS band geel tote - C203Y
Artikelnummer: 26635454 | Fabrikantnummer: C203Y | EAN: 5056220710125
Omschrijving
BAND-IT - C203Y9UK - 3/8" 201 SS BAND GEEL TOTE
Het productnummer van de fabrikant is C203Y. Het EAN nummer is 5056220710125. Het interne artikelnummer is 26635454.
Aanvullende informatie
BAND-IT - C203Y9UK - 3/8" 201 SS BAND GEEL TOTE 9,6mm - Rol: 30,5m - 61030207
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Band-It
Specificaties
| Klasse |
Montageband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Band-It
Toon alle producten van Band-It |
| Serie |
Montageband RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Geperforeerd | Nee |
| Perforatierichting | Langs |
| Perforatie | Overig |
| Dikte | 0.63 mm |
| Perforatiediameter | 0 mm |
| Aantal perforatierijen | 0 |
| Perforatiebreedte | 0 mm |
| Perforatielengte | 0 mm |
| Breedte | 9.53 mm |
| Type band | Recht |
| In houder | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Band-It
» Meer informatie over Band-It
Huidige product
Band-It Montageband RVS - c203y9uk - 3/8" 201 SS band geel tote
Artikelnummer: 26635454
Fabrikantnummer: C203Y