Band-It Montageband RVS - c205g9uk - 5/8" 201 SS band groen tote - C205G
Artikelnummer: 26635456 | Fabrikantnummer: C205G | EAN: 5056220710460
Omschrijving
BAND-IT - C205G9UK - 5/8" 201 SS BAND GROEN TOTE
Het productnummer van de fabrikant is C205G. Het EAN nummer is 5056220710460. Het interne artikelnummer is 26635456.
Aanvullende informatie
BAND-IT - C205G9UK - 5/8" 201 SS BAND GROEN TOTE 15,9mm - Rol: 30,5m - 61030209
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Band-It
Specificaties
| Klasse |
Montageband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Band-It
Toon alle producten van Band-It |
| Serie |
Montageband RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Geperforeerd | Nee |
| Dikte | 0.76 mm |
| Perforatierichting | Langs |
| Perforatie | Overig |
| Perforatiediameter | 0 mm |
| Aantal perforatierijen | 0 |
| Perforatiebreedte | 0 mm |
| Perforatielengte | 0 mm |
| Breedte | 15.88 mm |
| Type band | Recht |
| In houder | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Band-It
» Meer informatie over Band-It
Huidige product
Band-It Montageband RVS - c205g9uk - 5/8" 201 SS band groen tote
Artikelnummer: 26635456
Fabrikantnummer: C205G