Band-It Montageband RVS - c206r9uk - 3/4" 201 SS band rood tote - C206R
Artikelnummer: 26635457 | Fabrikantnummer: C206R | EAN: 5056220710613
Omschrijving
BAND-IT - C206R9UK - 3/4" 201 SS BAND ROOD TOTE
Het productnummer van de fabrikant is C206R. Het EAN nummer is 5056220710613. Het interne artikelnummer is 26635457.
Aanvullende informatie
BAND-IT - C206R9UK - 3/4" 201 SS BAND ROOD TOTE 19,1mm - Rol: 30,5m - 61030210
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Band-It
Specificaties
| Klasse |
Montageband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Band-It
Toon alle producten van Band-It |
| Serie |
Montageband RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Geperforeerd | Nee |
| Breedte | 19.05 mm |
| Dikte | 0.76 mm |
| Perforatierichting | Langs |
| Perforatie | Overig |
| Perforatiediameter | 0 mm |
| Aantal perforatierijen | 0 |
| Perforatiebreedte | 0 mm |
| Perforatielengte | 0 mm |
| Type band | Recht |
| In houder | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Band-It
» Meer informatie over Band-It
Huidige product
Band-It Montageband RVS - c206r9uk - 3/4" 201 SS band rood tote
Artikelnummer: 26635457
Fabrikantnummer: C206R