Band-It ultra-lok band 3/4" breedte 1065MM 25ST - UL2042
Artikelnummer: 23585883 | Fabrikantnummer: UL2042 | EAN: 5056220739379
Omschrijving
BAND-IT - UL20429UK - 42 ULFEC 3/4 201 1/4H BX25
Het productnummer van de fabrikant is UL2042. Het EAN nummer is 5056220739379. Het interne artikelnummer is 23585883.
Aanvullende informatie
BAND-IT - UL20429UK - 42 ULFEC 3/4 201 1/4H BX25 19,1x1067mm - Verpakkingseenheid: 25stuks - 61042042
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Band-It
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Band-It
Toon alle producten van Band-It |
| Serie |
Kabelbinder RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| UL-toelating | Ja |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Banddikte | 0.76 mm |
| Breedte band | 19.05 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 300 °C |
| Fluorescerend | Nee |
| Montagetemperatuur | -60 - 300 °C |
| Bandlengte | 1065 mm |
| Detecteerbaar | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Zonder vertanding |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Ja |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Band-It
» Meer informatie over Band-It
Huidige product