Barcol-Air BUISROOSTER GRAO225X75MM - GRAOOS402250075
Artikelnummer: 22403747 | Fabrikantnummer: GRAOOS402250075 | EAN: 8719101215580
Omschrijving
Barcol-Air Toevoer/retour GRA lamellenrooster, aluminium/staal, wit, voor kanaaldiameter 150 - 400mm, frontbreedte 269mm, fronthoogte 119mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), voor rond luchtkanaal, luchtpatroon instelbaar, verticale lamellen, kanaalbreedte 225mm, kanaalhoogte 75mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Barcol-Air
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GRAOOS402250075. Het EAN nummer is 8719101215580. Het interne artikelnummer is 22403747.
| Klasse |
Vinrooster
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Barcol-Air
Toon alle producten van Barcol-Air |
| Serie |
Kanaalroosters
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Bevestiging binnenwerk/rooster | Zichtbare schroef |
| Nom. kanaalbreedte | 225 mm |
| Nom. kanaalhoogte | 75 mm |
| Ronde bovenaansluiting | Nee |
| Met inbouwraam/flensframe | Nee |
| Frontbreedte | 269 mm |
| Fronthoogte | 119 mm |
| Luchtpatroon horizontaal instelbaar | Ja |
| Luchtpatroon verticaal instelbaar | Ja |
| Categorieën |
Roosters kanalen slangen en filters
Ventilatie verwarming |
Barcol-Air
» Meer informatie over Barcol-Air
Huidige product