Barcol-Air Transformatoren Ba Trafo50-ra 230/24 vac transformator met randaardesteker - TRAFO50RA
Artikelnummer: 26696880 | Fabrikantnummer: TRAFO50RA | EAN: 8719101138490
Omschrijving
BA Trafo50-RA 230/24 VAC transformator met randaardesteker
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Barcol-Air
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is TRAFO50RA. Het EAN nummer is 8719101138490. Het interne artikelnummer is 26696880.
| Klasse |
Spanningsmeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Barcol-Air
Toon alle producten van Barcol-Air |
| Serie |
Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 59 mm |
| Aantal fasen | 1 |
| Hoogte | 79 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Diepte | 49 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Secundaire spanning 1 | 24 V |
| Meetvermogen | 50 VA |
| Nauwkeurigheidsklasse | |
| Secundaire spanning 2 | V |
| Secundaire spanning 3 | V |
| Primaire spanning 1 | - V |
| Primaire spanning 2 | - V |
| Primaire spanning 3 | - V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Barcol-Air
» Meer informatie over Barcol-Air
Huidige product
Barcol-Air Transformatoren Ba Trafo50-ra 230/24 vac transformator met randaardesteker
Artikelnummer: 26696880
Fabrikantnummer: TRAFO50RA