Basor Basorfil Draadgoot 30x35 L=3M ez plus klasse 8 - 226113
Artikelnummer: 26653845 | Fabrikantnummer: 226113 | EAN: 8434453205903
Het productnummer van de fabrikant is 226113. Het EAN nummer is 8434453205903. Het interne artikelnummer is 26653845.
| Klasse |
Draadgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Basor
Toon alle producten van Basor |
| Serie |
Basorfil
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Profielvorm | U-vorm |
| Geïntegreerd scheidingstussenschot | Geen |
| Hoogte | 30 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Gewicht | 1 kg/m |
| Nuttige doorsnede | 945 mm² |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type I |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Draadgoot
Installatiebuis kabelgoot |
Artikelnummer: 26653845
Fabrikantnummer: 226113