Bedea Telass 100 zwart PVC R100 eca - 10290911
Artikelnummer: 20508300 | Fabrikantnummer: 10290911 | EAN: 8712251093077
Het productnummer van de fabrikant is 10290911. Het EAN nummer is 8712251093077. Het interne artikelnummer is 20508300.
| Klasse |
Coaxkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bedea
Toon alle producten van Bedea |
| Serie |
Telass100 coaxkabels
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Karakteristieke impedantie | 75 Ohm |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 6.8 mm |
| Uitvoering buitengeleider | Folie en vlechtwerk |
| Diameter binnengeleider | 1.13 mm |
| Klasse binnengeleider | Klasse 1 = massief |
| Diameter buitengeleider | 4.9 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal binnengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal buitengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Diëlektricum | Polyethyleen, opgeschuimd (foam PE) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Informatie en signaalkabels
Draad en kabel |