Bedea COMPKAB RG59BU MT - 10850900
Artikelnummer: 20508362 | Fabrikantnummer: 10850900 | EAN: 8712251043508
Het productnummer van de fabrikant is 10850900. Het EAN nummer is 8712251043508. Het interne artikelnummer is 20508362.
| Klasse |
Coaxkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bedea
Toon alle producten van Bedea |
| Serie |
RG-kabels
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Uitvoering buitengeleider | Vlechtwerk |
| Karakteristieke impedantie | 75 Ohm |
| Bewapening/armering | Geen |
| Klasse binnengeleider | Klasse 1 = massief |
| Diameter buitengeleider | 3.71 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Buitendiameter circa | 6.15 mm |
| Materiaal binnengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal buitengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Diameter binnengeleider | 0.575 mm |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Coax kabel
Draad en kabel |