Bedea Coaxkabel M17/074 eca 50ohm eca zwart PVC 2.25MM - 10970941
Artikelnummer: 12586147 | Fabrikantnummer: 10970941 | EAN: 8712251043317
Het productnummer van de fabrikant is 10970941. Het EAN nummer is 8712251043317. Het interne artikelnummer is 12586147.
| Klasse |
Coaxkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bedea
Toon alle producten van Bedea |
| Serie |
RG-kabels
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Uitvoering buitengeleider | Vlechtwerk |
| Klasse binnengeleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 10.3 mm |
| Karakteristieke impedantie | 50 Ohm |
| Diameter binnengeleider | 2.25 mm |
| Diameter buitengeleider | 7.24 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal binnengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal buitengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Informatie en signaalkabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 12586147
Fabrikantnummer: 10970941