Bedea Telass 3000 wit FRNC b2ca H500 - 39220100
Artikelnummer: 24110780 | Fabrikantnummer: 39220100 | EAN: 8712251470342
Omschrijving
BEDEA TELASS 3000 WIT FRNC B2C A H500
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bedea
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 39220100. Het EAN nummer is 8712251470342. Het interne artikelnummer is 24110780.
| Klasse |
Coaxkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bedea
Toon alle producten van Bedea |
| Serie |
Telass3000 coaxkabels
Toon alle producten in deze serie |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C -5 - 50 °C |
| Mantelkleur | Wit Wit |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee Nee |
| Bewapening/armering | Geen Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | B2ca B2ca |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -20 - 70 °C -20 - 70 °C |
| Materiaal binnengeleider | Koper Koper |
| Karakteristieke impedantie | 75 Ohm 75 Ohm |
| Oppervlakte binnengeleider | Blank Blank |
| Oppervlakte buitengeleider | Vertind Vertind |
| Met knaagdierbescherming | Nee Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee Nee |
| Klasse binnengeleider | Klasse 1 = massief Klasse 1 = massief |
| Buitendiameter circa | 6.8 mm 6.8 mm |
| UNSPSC Code | 26121600 26121600 |
| Diëlektricum | Polyethyleen. opgeschuimd (foam PE) Polyethyleen. opgeschuimd (foam PE) |
| Diameter binnengeleider | 1 mm 1 mm |
| Diameter buitengeleider | 4.5 mm 4.5 mm |
| Materiaal buitengeleider | Koper Koper |
| Uitvoering buitengeleider | Folie en vlechtwerk Folie en vlechtwerk |
| Categorieën |
Coax kabel
Draad en kabel |
Huidige product