Bedea TL3 coaxkabel Coaxiaalkabel, 75ohm, met pe-buitenmantel, groen, 350M - 13270335
Artikelnummer: 26704792 | Fabrikantnummer: 13270335 | EAN: 8712251432159
Het productnummer van de fabrikant is 13270335. Het EAN nummer is 8712251432159. Het interne artikelnummer is 26704792.
| Klasse |
Coaxkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bedea
Toon alle producten van Bedea |
| Serie |
TL3 coaxkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Groen |
| Karakteristieke impedantie | 75 Ohm |
| Mantelmateriaal | Overig |
| Bewapening/armering | Geen |
| Klasse binnengeleider | Klasse 1 = massief |
| Diameter binnengeleider | 3.3 mm |
| Diameter buitengeleider | 13.5 mm |
| Uitvoering buitengeleider | Overig |
| Buitendiameter circa | 17.5 mm |
| Materiaal binnengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal buitengeleider | Koper |
| Diëlektricum | PE/lucht |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Categorieën |
Informatie en signaalkabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 26704792
Fabrikantnummer: 13270335