Bedea Coaxkabel 75ohm groen 1.7MM 800357 - 20160300
Artikelnummer: 10482775 | Fabrikantnummer: 20160300 | EAN: 8712251042419
Het productnummer van de fabrikant is 20160300. Het EAN nummer is 8712251042419. Het interne artikelnummer is 10482775.
Het kan voorkomen dat de getoonde voorraad uit 2 of meer lengtes bestaat. Om misverstanden te voorkomen kunt u contact opnemen met uw Elektrobode adviseur.
Bedea TL6 bamboe kabel groen PE HSP (1000m)
| Klasse |
Coaxkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bedea
Toon alle producten van Bedea |
| Serie |
TL6 coaxkabels
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Groen |
| Mantelmateriaal | Polyethyleen (PE) |
| Karakteristieke impedantie | 75 Ohm |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 10.5 mm |
| Klasse binnengeleider | Klasse 1 = massief |
| Diameter binnengeleider | 1.7 mm |
| Diameter buitengeleider | 6.9 mm |
| Uitvoering buitengeleider | Overig |
| Materiaal binnengeleider | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal buitengeleider | Koper |
| Diëlektricum | PE/lucht |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 105 mm |
| Categorieën |
Coax kabel
Draad en kabel |
Cabelcon True lock connector bamboe 6 - bamboe 6 true lock 75ohm 304676
Artikelnummer: 10485109
Fabrikantnummer: 31000202-01