Bega Afdekring edelstaal - 13180
Artikelnummer: 23603957 | Fabrikantnummer: 13180 | EAN: 4044018235487
Het productnummer van de fabrikant is 13180. Het EAN nummer is 4044018235487. Het interne artikelnummer is 23603957.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 23 mm |
| Diameter | 110 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Artikelnummer: 23606964
Fabrikantnummer: 50573K3
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Artikelnummer: 23606997
Fabrikantnummer: 50538K3