Bega Afdekring wit - 13062
Artikelnummer: 23603882 | Fabrikantnummer: 13062 | EAN: 4044018154313
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Afdekring, Wit
Het productnummer van de fabrikant is 13062. Het EAN nummer is 4044018154313. Het interne artikelnummer is 23603882.
Aanvullende informatie
BEGA Afdekring 13062. Oppervlak kleur wit. Diameter: 320 mm.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 320 mm |
| Lengte | 320 mm |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 20 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Bega Afdekring wit
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Artikelnummer: 23607145
Fabrikantnummer: 50659K3
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Bega Plafond- en wandarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Artikelnummer: 23608341
Fabrikantnummer: 67936K3
Huidige product