Bega Afscherming, grafiet - 71102
Artikelnummer: 23608472 | Fabrikantnummer: 71102 | EAN: 4044017265706
Het productnummer van de fabrikant is 71102. Het EAN nummer is 4044017265706. Het interne artikelnummer is 23608472.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lengte | 300 mm |
| Breedte | 508 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Type toebehoren/onderdelen | Dimmen |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Hoogte/diepte | 298 mm |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571654
Fabrikantnummer: 84501K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571658
Fabrikantnummer: 84503K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571687
Fabrikantnummer: 84503K3
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571691
Fabrikantnummer: 84514
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571697
Fabrikantnummer: 84501K4
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571733
Fabrikantnummer: 84532
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609583
Fabrikantnummer: 84501K22
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609726
Fabrikantnummer: 84503K22