Bega Afscherming, grafiet - 71108
Artikelnummer: 23608455 | Fabrikantnummer: 71108 | EAN: 4044017266246
Het productnummer van de fabrikant is 71108. Het EAN nummer is 4044017266246. Het interne artikelnummer is 23608455.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lengte | 240 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte | 422 mm |
| Hoogte/diepte | 234 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Dimmen |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571653
Fabrikantnummer: 84500K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571655
Fabrikantnummer: 84500K4
Bega Schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000 K
Artikelnummer: 23571656
Fabrikantnummer: 84502K4
Bega Schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000 K
Artikelnummer: 23571666
Fabrikantnummer: 84502K3
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571689
Fabrikantnummer: 84513
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571722
Fabrikantnummer: 84531
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609645
Fabrikantnummer: 84500K22
Bega Schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200 K
Artikelnummer: 23609693
Fabrikantnummer: 84502K22