Bega Armatuur led 4000K 8,5W 644LM 150MM ip65 - 24215K4
Artikelnummer: 23570053 | Fabrikantnummer: 24215K4 | EAN: 4044017269797
Omschrijving
Wandinbouwarmatuur, voor binnen- en buiten, Grafiet · 4000 K
Het productnummer van de fabrikant is 24215K4. Het EAN nummer is 4044017269797. Het interne artikelnummer is 23570053.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Wandinbouwarmatuur 24215K4. Vrijstralend licht. De kleurtemperatuur van het armatuur kan naar keuze op 3000 K of 4000 K worden ingesteld. LED, 7,5 W Armatuuraansluitvermogen, Armatuurlichtstroom 644 lm in bedrijf bij kleurtemperatuur 4000 K. Armatuurl
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Breedte | 150 mm |
| Slagvastheid | IK05 |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Lengte | 80 mm |
| Met schakelaar | Ja |
| Inbouwhoogte/diepte | 90 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte/diepte | 150 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Max. systeemvermogen | 7.8 W |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 45 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 5.8 - 5.8 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 625 - 644 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product