Bega Bolderarmatuurbuis, grafiet - 84000
Artikelnummer: 23571509 | Fabrikantnummer: 84000 | EAN: 4044017262002
Het productnummer van de fabrikant is 84000. Het EAN nummer is 4044017262002. Het interne artikelnummer is 23571509.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 160 mm |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 375 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Conisch toelopend | Nee |
| Buisdiameter | 160 mm |
| Boogvormig | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Adapter accessoires montagevoet RVS 135x135x400mm
Artikelnummer: 23571055
Fabrikantnummer: 70895