Bega Bolderarmatuurbuis, grafiet - 84001
Artikelnummer: 23571507 | Fabrikantnummer: 84001 | EAN: 4044017262019
Het productnummer van de fabrikant is 84001. Het EAN nummer is 4044017262019. Het interne artikelnummer is 23571507.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 220 mm |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 375 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Conisch toelopend | Nee |
| Boogvormig | Nee |
| Buisdiameter | 220 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Grondpen grondstuk tuinverlichting accessoire RVS 165x165x500mm
Artikelnummer: 23571058
Fabrikantnummer: 70896