Bega Bolderarmatuurbuis, grafiet - 84002
Artikelnummer: 23571523 | Fabrikantnummer: 84002 | EAN: 4044017262026
Het productnummer van de fabrikant is 84002. Het EAN nummer is 4044017262026. Het interne artikelnummer is 23571523.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 160 mm |
| Kleur | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Hoogte | 815 mm |
| Conisch toelopend | Nee |
| Buisdiameter | 160 mm |
| Boogvormig | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Adapter accessoires montagevoet RVS 135x135x400mm
Artikelnummer: 23571055
Fabrikantnummer: 70895