Bega Bolderarmatuurbuis, grafiet - 99615
Artikelnummer: 23572081 | Fabrikantnummer: 99615 | EAN: 4044017248327
Het productnummer van de fabrikant is 99615. Het EAN nummer is 4044017248327. Het interne artikelnummer is 23572081.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 190 mm |
| Kleur | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Hoogte | 366 mm |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Conisch toelopend | Nee |
| Boogvormig | Nee |
| Buisdiameter | 190 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Adapter accessoires montagevoet RVS 135x135x400mm
Artikelnummer: 23571055
Fabrikantnummer: 70895