Bega Bolderarmatuurbuis, grafiet - 99626
Artikelnummer: 23572092 | Fabrikantnummer: 99626 | EAN: 4044017248372
Het productnummer van de fabrikant is 99626. Het EAN nummer is 4044017248372. Het interne artikelnummer is 23572092.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 190 mm |
| Kleur | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Conisch toelopend | Nee |
| Boogvormig | Nee |
| Buisdiameter | 190 mm |
| Hoogte | 816 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Grondpen grondstuk tuinverlichting accessoire RVS 165x165x500mm
Artikelnummer: 23571058
Fabrikantnummer: 70896