Bega Bolderarmatuurbuis, met schijnwerper, grafiet · 3000 K - 84834K3
Artikelnummer: 23610620 | Fabrikantnummer: 84834K3 | EAN: 4044017677295
Het productnummer van de fabrikant is 84834K3. Het EAN nummer is 4044017677295. Het interne artikelnummer is 23610620.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 220 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 875 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Conisch toelopend | Nee |
| Boogvormig | Nee |
| Buisdiameter | 220 mm |
| Gewicht | kg |
| Max. gewicht armatuur | kg |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Afschermingen toebehoor verlichting diffuser lens symmetrisch diffuserlens/optiek/paneel
Artikelnummer: 23569547
Fabrikantnummer: 10016
Bega Grondpen grondstuk tuinverlichting accessoire RVS 165x165x500mm
Artikelnummer: 23571058
Fabrikantnummer: 70896
Bega Bolderarmatuurkop, grafiet · 3000 K
Artikelnummer: 23571824
Fabrikantnummer: 84691K3
Bega Bolderarmatuurkop, grafiet · 3000 K
Artikelnummer: 23571833
Fabrikantnummer: 84681K3
Artikelnummer: 23610620
Fabrikantnummer: 84834K3