Bega Bolderarmatuurkop, zilver · 4000 K - 84681AK4
Artikelnummer: 23571812 | Fabrikantnummer: 84681AK4 | EAN: 4044017261241
Omschrijving
Bolderarmatuurkop, Zilver · 4000 K
Het productnummer van de fabrikant is 84681AK4. Het EAN nummer is 4044017261241. Het interne artikelnummer is 23571812.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Bolderarmatuurkop 84681AK4. Vrijstralend met beschermend raamwerk. Voor gebruik in het modulaire systeembolderarmatuurprogramma. Passend bij bolderarmatuurbuis 220 qmm. LED, 18 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 1829 lm, kleurtemperatuur
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Breedte | 220 mm |
| Lengte | 220 mm |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Spanningstype | AC/DC |
| Slagvastheid | IK03 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bolderarmatuur |
| Met grondplaat | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Max. systeemvermogen | 18 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 15.5 - 15.5 W |
| Hoogte/diepte | 372 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Type voeding | Netvoeding |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Lichtsterkte | - cd |
| Vermogensfactor | |
| Diameter | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1829 - 1829 lm |
| Categorieën |
Tuinverlichting
Armaturen |
Huidige product