Bega Bollard tube - 84634
Artikelnummer: 23571760 | Fabrikantnummer: 84634 | EAN: 4044017286022
Het productnummer van de fabrikant is 84634. Het EAN nummer is 4044017286022. Het interne artikelnummer is 23571760.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 190 mm |
| Kleur | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Hoogte | 815 mm |
| Conisch toelopend | Nee |
| Boogvormig | Nee |
| Buisdiameter | 190 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Grondpen grondstuk tuinverlichting accessoire RVS 165x165x500mm
Artikelnummer: 23571058
Fabrikantnummer: 70896