Bega Traverse, FÜR den innen- & außenbereich, grafit - 71261
Artikelnummer: 23608513 | Fabrikantnummer: 71261 | EAN: 4044017740104
Het productnummer van de fabrikant is 71261. Het EAN nummer is 4044017740104. Het interne artikelnummer is 23608513.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte | 65 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Traverse, FÜR den innen- & außenbereich, silber
Artikelnummer: 23608571
Fabrikantnummer: 71261A