Bega Traverse, FÜR den innen- & außenbereich, grafit - 71263
Artikelnummer: 23608563 | Fabrikantnummer: 71263 | EAN: 4044017743440
Het productnummer van de fabrikant is 71263. Het EAN nummer is 4044017743440. Het interne artikelnummer is 23608563.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Lengte | 130 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte | 1400 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Traverse, FÜR den innen- & außenbereich, silber
Artikelnummer: 23608522
Fabrikantnummer: 71263A