Bega Traverse, FÜR den innen- & außenbereich, silber - 71248A
Artikelnummer: 23608573 | Fabrikantnummer: 71248A | EAN: 4044017740074
Het productnummer van de fabrikant is 71248A. Het EAN nummer is 4044017740074. Het interne artikelnummer is 23608573.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Kleur | Zilver |
| Hoogte | 120 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 65 mm |
| Breedte | 820 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Traverse, FÜR den innen- & außenbereich, grafit
Artikelnummer: 23608742
Fabrikantnummer: 71248
Artikelnummer: 23608573
Fabrikantnummer: 71248A