Bega Led downlight led-spot symmetrisch 3000K inbouw - 24801AK3
Artikelnummer: 23570296 | Fabrikantnummer: 24801AK3 | EAN: 4044017265461
Omschrijving
Plafondinbouw-diepstraler, voor binnen- en buiten, Zilver · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 24801AK3. Het EAN nummer is 4044017265461. Het interne artikelnummer is 23570296.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Compacte plafondinbouw-diepstraler 24801AK3. Symmetrisch bundelende lichtsterkteverdeling. LED, 10,2 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 759 lm, halve bundelbreedte 27°, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 80. Met vervangbare BEGA LED-module met overtemperatuurbeveiliging en een levensverwachting van ten minste 50.000 bedrijfsuren. 20 jaar nalevergarantie voor de LED-module en slijtdelen. Met LED-netdeel 220-240 V, 0/50-60 Hz in extern huis. Classificatie IP 65, veiligheidsklasse II. Balworpveilig. Armatuur van gegoten aluminium, aluminium en edelstaal Coatingtechnologie BEGA Unidure® , kleur Zilver. Veiligheidsglas met optische structuur. BEGA Vortex Optics®. Reflectoroppervlak van geanodiseerd aluminium. Twee kabelinvoeren voor doorvoerbedrading van de netaansluitkabel tot Ø 8-10 mm, max. 3 x 1,5 qmm. Voor inbouw in verlaagde plafonds met een materiaaldikte van 10-45 mm. Afmetingen: 120 x 120 x 90 mm. Armatuur voor inbouw in een inbouwopening met de afmetingen 105 x 105 x 70 mm of in het inbouwhuis 13500.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 90 mm |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Slagvastheid | IK06 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Max. systeemvermogen | 10.2 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 8.2 - 8.2 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 35 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Nom. stroom | 0.35 - 0.35 mA |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Inbouwhoogte | 70 - 70 mm |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Inbouwdiameter | - mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Inbouwlengte | - mm |
| Vermogensfactor | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 759 - 759 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Led downlight led-spot symmetrisch 3000K inbouw
Artikelnummer: 23570296
Fabrikantnummer: 24801AK3