Bega En afschermingen glazen verdeler dimmen direct lens symmetrisch diffuserlens/optiek/paneel - 10014
Artikelnummer: 23569548 | Fabrikantnummer: 10014 | EAN: 4044017167055
Omschrijving
Wisselglas
Het productnummer van de fabrikant is 10014. Het EAN nummer is 4044017167055. Het interne artikelnummer is 23569548.
Aanvullende informatie
BEGA Wisselglas 10014. Bandvormige lichtsterkteverdeling.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 78 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte/diepte | 4 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega En afschermingen glazen verdeler dimmen direct lens symmetrisch diffuserlens/optiek/paneel
Artikelnummer: 23569548
Fabrikantnummer: 10014