Bega Afschermingen toebehoor verlichting diffuser lens symmetrisch diffuserlens/optiek/paneel - 10016
Artikelnummer: 23569547 | Fabrikantnummer: 10016 | EAN: 4044017167086
Omschrijving
Wisselglas
Het productnummer van de fabrikant is 10016. Het EAN nummer is 4044017167086. Het interne artikelnummer is 23569547.
Aanvullende informatie
BEGA Wisselglas 10016. Bandvormige lichtsterkteverdeling.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Breedte | 132 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte/diepte | 5 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Afschermingen toebehoor verlichting diffuser lens symmetrisch diffuserlens/optiek/paneel
Artikelnummer: 23569547
Fabrikantnummer: 10016