Bega Bevestiging hoeksteun toebehoor verlichting aluminium 170x170x95mm Ø170MM zilver - 10413A
Artikelnummer: 23569581 | Fabrikantnummer: 10413A | EAN: 4044017194020
Het productnummer van de fabrikant is 10413A. Het EAN nummer is 4044017194020. Het interne artikelnummer is 23569581.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Lengte | 170 mm |
| Breedte | 170 mm |
| Kleur | Zilver |
| Hoogte | 95 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 23569581
Fabrikantnummer: 10413A