Bega Inbouwhuis - 13024
Artikelnummer: 23603866 | Fabrikantnummer: 13024 | EAN: 4044018180015
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Inbouwhuis
Het productnummer van de fabrikant is 13024. Het EAN nummer is 4044018180015. Het interne artikelnummer is 23603866.
Aanvullende informatie
BEGA Inbouwhuis 13024 voor de montage van plafondinbouwarmaturen in betonnen plafonds. Inbouwhuis van aluminium. Afmetingen: Ø 224 x 120 mm. Inbouwopening Ø 121 mm.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 263 mm |
| Lengte | 263 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 152 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Bega Inbouwhuis
Bega Plafondinbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Plafondinbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Plafondinbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23606185
Fabrikantnummer: 34560K3
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23607019
Fabrikantnummer: 50634K3
Huidige product