Bega Inbouwhuis - 13026
Artikelnummer: 23603915 | Fabrikantnummer: 13026 | EAN: 4044018180039
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Inbouwhuis
Het productnummer van de fabrikant is 13026. Het EAN nummer is 4044018180039. Het interne artikelnummer is 23603915.
Aanvullende informatie
BEGA Inbouwhuis 13026 voor de montage van plafondinbouwarmaturen in betonnen plafonds. Inbouwhuis van aluminium. Afmetingen: Ø 270 x 120 mm. Inbouwopening Ø 163 mm.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 309 mm |
| Hoogte | 122 mm |
| Breedte | 309 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Bega Inbouwhuis
Bega Plafondinbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Plafondinbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Plafondinbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23606150
Fabrikantnummer: 34859K3
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23607022
Fabrikantnummer: 50636K3
Huidige product