Bega Inbouwhuis - 13027
Artikelnummer: 23603880 | Fabrikantnummer: 13027 | EAN: 4044018179972
Het productnummer van de fabrikant is 13027. Het EAN nummer is 4044018179972. Het interne artikelnummer is 23603880.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Lengte | 319 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 319 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 4000 K
Artikelnummer: 23606960
Fabrikantnummer: 50523.1K4
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, edelstaal · 3000 K
Artikelnummer: 23606972
Fabrikantnummer: 50523.2K3
Bega Plafond- en wandinbouwarmatuur voor binnentoepassing
Artikelnummer: 23606699
Fabrikantnummer: 50293
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Artikelnummer: 23606900
Fabrikantnummer: 50523.1K3
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, edelstaal · 4000 K
Artikelnummer: 23606923
Fabrikantnummer: 50523.2K4
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 4000 K
Artikelnummer: 23606931
Fabrikantnummer: 50527K4
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23606942
Fabrikantnummer: 50527K3
Bega Plafondinbouw-Diepstraler voor binnentoepassing, fluweelzwaart 3000 K
Artikelnummer: 23607561
Fabrikantnummer: 50899.6K3
Bega Plafondinbouw-Diepstraler voor binnentoepassing, fluweelzwaart 3000 K
Artikelnummer: 23607491
Fabrikantnummer: 50899.2K3
Bega Plafondinbouw-Diepstraler voor binnentoepassing, fluweelzwaart 3000 K
Artikelnummer: 23607502
Fabrikantnummer: 50899.4K3
Bega Plafondinbouw-Diepstraler voor binnentoepassing, fluweelwit 3000 K
Artikelnummer: 23607509
Fabrikantnummer: 50897.6K3
Bega Plafondinbouw-Diepstraler voor binnentoepassing, fluweelwit 3000 K
Artikelnummer: 23607515
Fabrikantnummer: 50897.4K3
Bega Plafondinbouw-Diepstraler voor binnentoepassing, fluweelwit 3000 K
Artikelnummer: 23607535
Fabrikantnummer: 50897.2K3