Bega Inbouwhuis - 13030
Artikelnummer: 23603859 | Fabrikantnummer: 13030 | EAN: 4044018180008
Het productnummer van de fabrikant is 13030. Het EAN nummer is 4044018180008. Het interne artikelnummer is 23603859.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 563 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 563 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 4000 K
Artikelnummer: 23606982
Fabrikantnummer: 50530K4
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, edelstaal · 4000 K
Artikelnummer: 23606988
Fabrikantnummer: 50526.2K4
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, edelstaal · 3000 K
Artikelnummer: 23606907
Fabrikantnummer: 50526.2K3
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23606916
Fabrikantnummer: 50530K3
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 4000 K
Artikelnummer: 23606917
Fabrikantnummer: 50526.1K4
Bega Inbouwarmatuur, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Artikelnummer: 23606937
Fabrikantnummer: 50526.1K3