Bega Inbouwplafondcup fluweelwit - 13333
Artikelnummer: 23604044 | Fabrikantnummer: 13333 | EAN: 4044017789042
Het productnummer van de fabrikant is 13333. Het EAN nummer is 4044017789042. Het interne artikelnummer is 23604044.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 89 mm |
| Lengte | 89 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Systeem Pendelarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23608111
Fabrikantnummer: 51210.4K3
Bega Systeem Pendelarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23608114
Fabrikantnummer: 51208.4K3