Bega Pendelleuchte, FÜR den innenbereich, samtweiß · 3000 K - 51111.1K3
Artikelnummer: 23608008 | Fabrikantnummer: 51111.1K3 | EAN: 4044017685283
Omschrijving
Pendelleuchte, für den Innenbereich, samtweiß · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 51111.1K3. Het EAN nummer is 4044017685283. Het interne artikelnummer is 23608008.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Pendelarmatuur diepstraler 51111.1K3 voor binnen. Armatuur met een aanvullende lichtuittreding naar boven. Vrijstralend en diepstralend licht. BEGA Constant Optics® : Efficiënt optisch systeem dat nagenoeg niet aan slijtage onderhevig is. Kunststof af
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lengte | 650 mm |
| Hoogte/diepte | 620 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Breedte | 650 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 140000 h |
| Diameter | 650 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 155.7 - 155.7 W |
| Max. systeemvermogen | 174.1 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Pendellengte | - mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 18676 - 18676 lm |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product
Bega Pendelleuchte, FÜR den innenbereich, samtweiß · 3000 K
Artikelnummer: 23608008
Fabrikantnummer: 51111.1K3