Bega LICHTMAST 70789 GELAKT - 70789
Artikelnummer: 23571020 | Fabrikantnummer: 70789 | EAN: 4044017021111
Het productnummer van de fabrikant is 70789. Het EAN nummer is 4044017021111. Het interne artikelnummer is 23571020.
| Klasse |
Lichtmast zonder armatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Uitlegger | Geen |
| Diameter top | 76 mm |
| Lichtpunthoogte | 3.5 m |
| Totale lengte | 3.5 m |
| Met grondplaat | Ja |
| Diameter basis | 340 mm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Bega Bega 71147 aansluitkast 2/5x10
Artikelnummer: 23571102
Fabrikantnummer: 71147
Bega Aansluitkast verlichtingstoebehoren B 1-neoz.16a
Artikelnummer: 23570979
Fabrikantnummer: 70629
Bega Aansluitkast verlichtingstoebehoren
Artikelnummer: 23570980
Fabrikantnummer: 70632