Bega 790 Lichtmast zonder armatuur | 70790 - 70790
Artikelnummer: 23571026 | Fabrikantnummer: 70790 | EAN: 4044017021128
Het productnummer van de fabrikant is 70790. Het EAN nummer is 4044017021128. Het interne artikelnummer is 23571026.
| Klasse |
Lichtmast zonder armatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Uitlegger | Geen |
| Lichtpunthoogte | 1 m |
| Diameter top | 48 mm |
| Totale lengte | 1 m |
| Met grondplaat | Ja |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Bega Adapter accessoires montagevoet RVS 135x135x400mm
Artikelnummer: 23571055
Fabrikantnummer: 70895