Bega 793 Lichtmast zonder armatuur | 70793 - 70793
Artikelnummer: 23571036 | Fabrikantnummer: 70793 | EAN: 4044017021180
Het productnummer van de fabrikant is 70793. Het EAN nummer is 4044017021180. Het interne artikelnummer is 23571036.
| Klasse |
Lichtmast zonder armatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Uitlegger | Geen |
| Diameter top | 60 mm |
| Lichtpunthoogte | 1.5 m |
| Totale lengte | 1.5 m |
| Met grondplaat | Ja |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Bega Adapter accessoires montagevoet RVS 135x135x400mm
Artikelnummer: 23571055
Fabrikantnummer: 70895