Bega 908 Lichtmast zonder armatuur | 70908 - 70908
Artikelnummer: 23571075 | Fabrikantnummer: 70908 | EAN: 4044017029919
Het productnummer van de fabrikant is 70908. Het EAN nummer is 4044017029919. Het interne artikelnummer is 23571075.
| Klasse |
Lichtmast zonder armatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Uitlegger | Geen |
| Diameter top | 60 mm |
| Diameter basis | 220 mm |
| Totale lengte | 2 m |
| Met grondplaat | Ja |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Bega Grondpen grondstuk tuinverlichting accessoire RVS 165x165x500mm
Artikelnummer: 23571058
Fabrikantnummer: 70896
Bega Aansluitkast verlichtingstoebehoren
Artikelnummer: 23570980
Fabrikantnummer: 70632