Bega 930 Lichtmast zonder armatuur | 70930 - 70930
Artikelnummer: 23571089 | Fabrikantnummer: 70930 | EAN: 4044017030786
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Bega lichtmast zonder armatuur, aluminium, grafiet, uitvoering cilindrisch, oppervlaktebescherming gelakt, 1 inspectieluiken, met sleutel inspectieluik, lichtpunthoogte 3m, met voetplaat, diameter top 60mm, diameter basis 120mm, gewicht 18kg
Het productnummer van de fabrikant is 70930. Het EAN nummer is 4044017030786. Het interne artikelnummer is 23571089.
Aanvullende informatie
BEGA Lichtmast 70930 van aluminium, gecertificeerd volgens EN 40. Cilindrisch met diameter 120 mm, met voetplaat Ø 300 mm. Hoogte boven de grond 3000 mm. Masttopdiameter 60 mm. Deur met vierkantsluiting van edelstaal en glijrail met aarddraadaansluiting en
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Lichtmast zonder armatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Uitlegger | Geen |
| Diameter top | 60 mm |
| Totale lengte | 3 m |
| Met grondplaat | Ja |
| Diameter basis | 300 mm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Bega 930 Lichtmast zonder armatuur | 70930
Bega Bega 71147 aansluitkast 2/5x10
Bega Bega 71147 aansluitkast 2/5x10
Bega Bega 71147 aansluitkast 2/5x10
Artikelnummer: 23571102
Fabrikantnummer: 71147
Bega Aansluitkast verlichtingstoebehoren B 1-neoz.16a
Bega Aansluitkast verlichtingstoebehoren B 1-neoz.16a
Bega Aansluitkast verlichtingstoebehoren B 1-neoz.16a
Artikelnummer: 23570979
Fabrikantnummer: 70629
Huidige product